21 Жовтня, 2015 - Admin

УРОКИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Якихось 150 років тому люди мали мізерні уявлення про те, як електрику можна використовувати. Але зараз без неї людина просто не може уявити своє життя: комп’ютери, телевізори, холодильники, телефони… Електрика робить життя людини більш комфортним.   Але в той же час несе не тільки благо, але й  загрозу для здоров’я чи, навіть, життя. Для того, щоб убезпечити себе треба знати певні правила.

21 жовтня учні 2-го та 4-го класу  переглянули відеофільм «Електробезпека в нашому житті», та прослухали змістовну розповідь  старшого диспетчера Нововодолазького РЕМ  Акціонерної компанії «Харківобленерго» Цимбала С.О.

Під час перегляду відеоматеріалу діти ознайомилися з правилами, виконуючи які, можна запобігти нещасним випадкам при користуванні електроприладами. А під час розповіді виникло декілька дискусійних питань, які були роз’яснені Сергієм Олександровичем на конкретних життєвих прикладах. Кожен з учнів усвідомив наскільки можуть бути небезпечними електроприлади та недбале поводження з ними.

ˆ

Digital Camera