25 Травня, 2017 - Admin

Ура! Канікули!

Дружно, весело і завзято крокують шестикласники до закінчення навчального року.  Вже здані підручники, виставлені оцінки за  рік, іде активна підготовка до свята Останнього дзвоника та випускного вечора.

Шестикласники  на закінчення навчального року  традиційно варять кашу. До такого заходу діти, батьки та вчителі готуються дуже відповідально.

І от прийшов цей день, 25 травня,  діти організовано вийшли на поляну, взявши все необхідне для відпочинку. Вони гралися, проводили різноманітні змагання та конкурси, варили кашу та пекли картоплю. Не стояли осторонь і батьки, бо закінчення навчального року і для них свято.

Закінчився день, діти розійшлися по домівках, бо завтра для них продзвенить останній шкільний  дзвінок у цьому навчальному році.