24 Травня, 2019 - Admin

Ура! Канікули!

Позаду залишився  цілий рік навчання. Тепер ми  9-класники.

Цей рік видався для восьмикласників   і цікавим у звершенні справ та важким у навчанні. З високими балами у навчанні закінчили рік  Буряківський О.,  Курило Б., Рябокобила В. Разом з тим їх було нагороджено Дипломами, Грамотами за здобуття першості у різних навчальних  конкурсах та олімпіадах. Особливо відзначився Курило Б.

На закінчення 8-го класу діти вирішили здійснити похід до місцевого ставка і відпочити, організувавши на березі водойми пікнік.

Чудова тепла погода,  веселий та бадьорий настрій  були вірними супутниками у цій справі. Відпочинок видався веселим, цікавим. Діти  ласували бутербродами, що приготували самі, пекли сало на жаринках згорілих дров, піджарювали сосиски, грали у волейбол. Хто сміливий, той стрибнув у воду  (бо втриматися не було сил), відкривши сезон купання.

Велику допомогу  в організації свята надали  батьки класу, які не відмовили  своїм дітям  у  веселому відпочинку. З гарним настроєм діти сказали в цей день «Прощай 8-й клас, здрастуй 9-й!».