13 Жовтня, 2017 - Admin

«Україна – єдина країна»

Живи, Україно, живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!..

Шуми, Україно, як рідні ліси,

Як вітер в широкому полі.

До суду тебе не скують ланцюги,

І руки не скрутять ворожі:

Стоять твої вірні сини навкруги

З шаблями в руках на сторожі.

Олександр Олесь

13 жовтня відбулася зустріч учнів 4-го та 6-го класів із учасниками АТО – Следьом Сергієм Олександровичем, батьком учня 6-го класу та його побратимом Бідою Ігорем Станіславовичем, в минулому учнем нашої школи.

Ретельно підбираючи слова, мужні воїни описували жахіття цієї нав’язаної нам війни, розповідали про свої бойові будні, про життя між боями, допомогу волонтерів.  Їх емоційна розповідь була вся пронизана любов’ю до України, прагненням українських бійців захищати кожну частину рідної землі.

З гордістю і тривогою в очах слухав розповідь свого батька разом з однокласниками  Следь Олександр. Діти зрозуміли, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Учні привітали дорогих гостей із Днем захисника Вітчизни, побажали  здоров’я, удачі, щастя, миру.