29 Квітня, 2015 - Admin

Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього

Україна є частиною Європи. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру.

Українська молодь – за європейських вектор розвитку інтеграції держави. Бо наш народ із його культурною спадщиною, гуманістичною ментальністю достойний зайняти в Європі гідне місце. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали.

Тому 29 квітня 2015 року для учнів 9-го класу класний керівник та вихователь І. Б. Щербак разом з учителем історії С. О. Романовим провели годину спілкування «Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього». Учні поглибили свої знання з історії створення Європейського Союзу, також дізналися багато цікавого про Європейські країни, обговорили пошуки спільного майбутнього України та Європи. Адже зараз це питання турбує кожного.

SAMSUNG CAMERA PICTURES