15 Червня, 2018 - Admin

«Україна в нас єдина, бережи її дитино!»

Під таким гаслом пройшов тиждень народознавства в дошкільному підрозділі нашого закладу освіти. Заходи, що проходили були цікавими та змістовними. Малеча полюбляє ігри, забави на свіжому повітрі, тому педагоги планували і проводили виховні заходи в комфортних для дітей умовах. Було проведено такі народні ігри : “Палочка та ниточка”, “Квач”, “Ой Іванку”, “ Галя по садочку ходила ”; конкурси “Плетіння віночків”, “Загадка про квіти- обереги”; заняття “Легенда про віночок”, розгляд ілюстрацій “Хатнє начиння” та “Український двір”. Традиційним стало куштування українських народних страв, які були введені в меню закладу.

Заключною була гра-вікторина “Обери правильну відповідь”, під час якої діти мали змогу перевірити свої знання, здобуті протягом цікавого та змістовного тематичного тижня.