28 Квітня, 2016 - Admin

ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ В УКРАЇНІ

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що виробилися упродовж багатьох століть і освячені віками.

Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших після Різдва християнських свят – Великдень, початки якого сягають в X століття. Це світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

28 квітня учні 10-го класу разом з вихователем та класним керівником Щербак І.Б. згадали традиції святкування Великодня в Україні. Та відкрили для себе нові, незнані таємниці.

Вихователь ознайомила дітей з особливостями кожного дня перед Великоднем, а також розповіла про таємниці чистого четверга, адже цей день має цілющі властивості.

На Великдень не змовкають святкові церковні дзвони, лунають цілий день, будять у людських душах радість, надію. На Великдень і сонце грає, сказано-бо: усе радується і на землі, і на небі.

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

По землі лунає.

Отець Божий із небес