14 Березня, 2017 - Admin

«Ти і твоя родина!»

“Родина”, “рід”, які слова святі!

Вони потрібні кожному в житті,

Бо всі ми з вами гілочки на дереві,

Що вже стоїть віки.

Це дерево – наш славний родовід,

Це батько, мати, прадід твій і дід.

В рамках тижня родинно-сімейного виховання 17 березня для другокласників була проведена пізнавальна година «Ти і твоя родина!» Дівчатка 6-го класу Коротецька Поліна,Терещук Єлизавета та Мащенко Ксенія підготували для дітей цікаву та змістовну презентацію. Шестикласниці намагалися розширити уявлення дітей про сім’ю та провели вступну гру «Мої рідні», розвивали вміння піклуватися про членів своєї родини через гру «Ласкаві слова», виховували любов і повагу до членів своїх родин у вправі «Як допомогти рідним». А наприкінці заняття другокласники представили малюнки своїх родин та у грі «Я-маленький помічник!» продемонстрували, як допомагають дорослим вдома.

Наостанок шестикласниці побажали дітям бути слухняними і вихованими, турбуватися про своїх батьків і не завдавайте їм прикрощів.