18 Грудня, 2016 - Admin

Тиждень іноземної мови та зарубіжної літератури

З метою зацікавлення учнів у подальшому вивченні іноземних мов,  розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, поглиблення пізнавальної діяльності учнів, формування креативного мислення в дусі європейських цінностей з 12.12 по 18.12.2016 р. у закладі був проведений тиждень  іноземної мови ( англійської) та зарубіжної літератури

Протягом  п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах. Вихованці мали змогу заочно відвідати столицю Великобританії Лондон . Під час проведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори світової класики мовою оригіналу.