16 Червня, 2017 - Admin

Тиждень фізичної культури

“Спорт- це здоров’я, спорт- це сила, що дає дітям крила!”

Всім відомо, що кращим другом для дітей був і залишається спорт. З метою пропаганди здорового способу життя з 12.06. по 16.06.2017 року в дошкільному підрозділі проведено тиждень фізичної культури.

Діти приймали участь у міні-естафеті “Спритні звірята”, тематичних прогулянках “Сонце, повітря, вода- найкращі друзі малюка”, перевірили свою спритність і кмітливість під час змагання “Швидше, далі, вище!”. А наприкінці тижня, 16 червня, було проведено музично-спортивну розвагу “Спорт єднає всіх”, де діти брали активну участь у конкурсах “Збудуй вежу”, “Влуч в ціль”, “Яскраве сонечко”, “Передай м’яч” та інші.

Всі заходи були спрямовані для фізичного і духовного розвитку, адже народна мудрість переконує нас: “В здоровому тілі- здоровий дух!”