24 Червня, 2016 - Admin

Тиждень творчості

Чудова літня пора якнайкраще сприяє розвитку творчих здібностей дитини. Саме тому третій тиждень літнього оздоровчого періоду дошкільнят  був присвячений творчості дитини. Згідно плану, який був розроблений вихователем Лиманською Ю.С., тиждень охопив всі сфери творчої діяльності малят.

Всі діти з радістю та зацікавленням виконували всі завдання та брали участь в конкурсах та розвагах.

План проведення «Тижня творчості» в дошкільному підрозділі з 21.06.2016р.  по 24.06.2016р.

День тижня

Тема дня

Дошкільна група дітей 4-5 року життя

Дошкільна група дітей 5-6 року життя

Танцюємо, співаємо та  граємо

Конкурс пісень:

“Моя улюблена пісня”

“Пісня про літо”

Конкурс танцю:

“Веселий танець”

“Танець парами”

Черевань Н.О.

Мовленнєві ігри:

“Я люблю творити…”

“Моя улюблена гра,,,”

Ігри на свіжому повітрі:

“Ми скульптори”(на піску)

Фоменко С.О.

Овчиннікова Т.М.

Середа Умілі рученята Аплікація на тему :“Ваза з квітами” Аплікація :”Овочі в банці” Фоменко С.О.

Овчиннікова Т.М.

Малюнок на асфальті на тему: “Ми їдемо на море” Малювання водою з поливалки на тему: “Диво візерунки” Черевань Н.О.

Лиманська Ю.С.

Четвер Казок багато знаємо, їх ми інсценуєм Читання та інсценування казки  “Івасик -телесик” за участю дітей . Черевань Н.О.

Лиманська Ю.С.

Бесіда за змістом проінсценованої казки “Івасик-телесик” Малювання на тему “Мої враження від проінсценованої казки “Івасик-телесик”” Фоменко С.О.

Овчиннікова Т.

Пятниця Театральна діяльність Лялькова вистава на тему “Червона шапочка на новий лад” Черевань Н.О.

Фоменко С.О.

Овчиннікова Т.М.

DSCF3587 DSCF3585 DSCF3580 DSCF3573 DSCF3570 DSCF3578 DSCF3548 DSCF3553 DSCF3550 DSCF3562 DSCF3560