9 Червня, 2017 - Admin

Тиждень творчості “Таланти мають всі”

З настанням літа в дошкільному підрозділі КЗ “Нововодолазький СНВК” розпочався оздоровчий період.Для реалізації повноцінного оздоровлення дітей вихователі розпланували весь місяць і кожен тиждень має свою назву.

Перший тиждень був присвячений творчості малят. Вихованці брали участь у конкурсах віршів та танців, на заняттях з зображувальної діяльності малювали різними методами, було організовано пленар на свіжому повітрі, де діти мали можливість відчути себе справжніми художниками , які малюють з натури.Не залишився без уваги й улюблений вид діяльності дітей- театралізація казки. У п’ятницю проходила музична розвага “Музику про птахів і тварин сприймай-образ у рухах передай”. Діти уважно слухали музику, впізнавали її, підбирали відповідну ілюстрацію, одягали маску відповідної тварини й імітували її рухи, проявляючи свою творчість. Тиждень пройшов насичено, весело, творчо та плідно.