23 Лютого, 2018 - Admin

Тиждень здоров’я

“Найбільше багатство- здоров’я”

(народна мудрість)

З 19 по 23 лютого у дошкільній групі №2 проходить Тиждень здоров’я, мета якого: закріпити уявлення дітей про те, що найбільше багатство людини- це здоров’я, розвинути бажання вести активний спосіб життя, дбати про своє здоров’я, дотримуватися режиму дня.

Вихователь Белебеха А.М. розпочала тиждень із знайомства дітей із зимовими видами спорту, провела віртуальну екскурсію до зимових Олімпійських ігор, де діти мали змогу переглянути відео-тріумф українки Олени Савченко, яка встановила світовий рекорд на Олімпіаді-2018 у м. Пхьончхан, а також привітати Олександра Абраменка із “золотом”. Знання закріпили за допомогою конструктора LEGO DUPLO: діти побудували олімпійське селище із спортивним спорядженням.

21 лютого дошкільнята відзначили спортивне свято “Зимові розваги”, під час якого взяли участь в естафетах “Хто найспритніший”, “Влуч в ціль”, “Ми- команда”, а також за допомогою конструктора LEGO “6 цеглинок” допомогли зустрітися Зимі з Весною, утворюючи доріжку від красуні-ялинки до весняного букету.