5 Грудня, 2016 - Admin

Тиждень «За здоровий спосіб життя»

з 28.11.2016 по 02.12.2016 у закладі проведено тиждень «За здоровий спосіб життя».  Заходи тематичного тижня були направлені на формування в учнів (вихованців) навичок здорового способу життя, виховання активної життєвої позиції, відповідального ставлення до свого здоров’я;  надання учням знань про поширення ВІЛ-інфекції, можливі шляхи інфікування ВІЛ; формування у вихованців навичок безпечної поведінки, толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Вихователі та класні керівники провели різнопланові виховні заходи для учнів: диспут «Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода» (9-й клас, вихователь Руденко О.Я.), години спілкування «Зупинись та подумай» (4-й клас, вихователь Біленська О.О.), «Зупинимо СНІД разом» (1-9-ті, 11-й класи, класні керівники), «Подумай про майбутнє, обери  життя» (7-й клас, вихователь Семенюра Л.П.),  «Обираємо здоровий спосіб життя» (3-й клас, вихователь Федоренко Г.Г.),  «Збережемо здоров’я разом» (3-й клас, класний керівник Орда І.Г.); усний журнал «Чума ХХІ століття».  Лікарі  Єфіменко Ю.В. та Діхтяр Н.В. провели для учнів 5-9-х, 11-го класів цикл бесід на теми: «Негативний вплив тютюнопаління, алкоголю та наркотиків на організм людини», «Що треба знати про ВІЛ-інфекцію».  Учні отримали інформацію щодо принципів здорового та морального способу життя,  причини зараження та передачі ВІЛ – інфекції.

sam_4775 sam_4778 %d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b41 %d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b9%d0%b43 img_3513