15 Квітня, 2016 - Admin

Тиждень естетичного виховання

З 11 квітня по 15 квітня у нашому закладі проходив тиждень естетичного виховання.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Учні 1-11-х класів прийняли активну участь у проведенні тижня. 11 квітня пройшла тематична лінійка, на якій учні були ознайомлені з планом проведення тижня естетичного виховання. Учні 4 класу були активними учасниками  музичного турніру. Змагалися команди “Лісові дзвіночки” і “Співучі українці”. Перемогу отримала команда “Співучі українці”.

Учні 2 класу під час проведення конкурсу “Загадковий вернісаж” демонстрували  свою кмітливість, знання  відгадуючи  загадки про ноти, музичні інструменти.

12 квітня для учнів 5-7 класів вчителем образотворчого мистецтва Мишак С.М. була проведена бесіда “Барвисте диво українського народного розпису”.

Для учнів 1-4 класів під керівництвом вчителя музики Жукової І.К.  був проведений музичний конкурс “Караоке” для учнів початкової школи. 1 місце завоювали Мощенко Злата (3 клас) та Матюшенко Владислав (2 клас); 2 місце — Буклей Валерія (3 клас), Мєдвєдєва Таїсія (3 клас),  Харковець Єлизавета (3 клас) та 3 місце — Кравченко Анна (2 клас), Базій Майя (4 клас). З учнями 5 класу була здійснена віртуальна подорож до музею Миколи Лисенка.

13 квітня для учнів 1-11-х класів пройшов конкурс “Кращий дитячий музичний інструмент, виготовлений своїми руками”. 1 місце отримали учні 10 класу Миргород Марія та Харченко Дмитро, які виготували фортепіано; 2 місце — Пільгуй Костянтин за виготовлену гітару; 3 місце – Ткач Інна, яка  виготувала бандуру. Переможці були нагороджені призами.

14 квітня  учні 7 класу були активними учасниками  конкурсу кросвордів.

Конкурс “А я справжня україночка” перетворився в справжнє свято. Кожен клас підготував українську народну пісню. 1 місце завоювали Коротецька Поліна (5 клас) та Басай Валерія   (8 клас);   2 місце — вокальне тріо учнів 10 класу Оболенської Аліни, Помазана Владислава та   Харченка Дмитра, 3 місце — Кравченко Анна (2 клас), вокальний дует учів 7 класу Ткач Інни, Кириченко Дарини та Рябчикова Анна (9 клас). Переможці нагороджені подарунками.

15 квітня для учнів 2-4  класів був проведений конкурс малюнків на тему: “Україна в моєму серці”. 1 місце завоювали Проскурін Владислав (2 клас) та Помазан Вероніка (2 клас); 2 місце — Кузікова Ангеліна (3 клас), Бондаренко Кіра (4 клас) та 3 місце — Харковець Єлизавета (3 клас), Горецька Єлизавета (3 клас). Переможці нагороджені подарунками.

5. DSCN9883 4. DSCN9849 3. DSCN9844 2. DSCN9839 1. DSCN9837 7. DSCN9882