21 Червня, 2019 - Admin

Тиждень безпеки дитини

Літо – чудова, сонячна, довгоочікувана пора для наших малят! Та щоб тепле літечко принесло якомога більше радощів та насолоди, треба завжди пам’ятати про особисту безпеку. Саме тому, традиційно, під час літнього оздоровлення в нашому закладі проходить тематичний тиждень безпеки дитини.

В цьому році він розпочався 18 червня. Для дітей було проведено цикл цікавих виховних заходів, під час яких в ігровій, змістовній формі діти мали змогу розважаючись, отримувати нові і закріпити вже набуті знання про безпечну поведінку. Були проведені бесіди, зокрема “Коли вогонь стає небезпечним”, сюжетно-рольові ігри: “Допоможемо звірятам перейти дорогу”, “Подорож міським транспортом” та ін. Відбулася цільова прогулянка “Збір лікарських рослин”, а також практикуми, моделювання ситуацій, заняття в художніх студіях.

Протягом цього тижня діти навчилися бути обережними, правильно діяти в різних ситуаціях та піклуватися про власну безпеку.