12 Жовтня, 2018 - Admin

Тематичний тиждень “Українці ми маленькі”

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну.

В. Сосюра

З 8 по 12 жовтня 2018 року в дошкільному підрозділі пройшов тематичний тиждень під назвою “Українці ми маленькі”, присвячений народознавству.

Діти відвідали шкільну виставку картин, помилувалися красою неймовірних пейзажів України. А під час прогулянок мали нагоду поспостерігати за чудовими місцевими краєвидами.

Малята старшої групи пригадали українські національні страви, а за допомогою кінетичного піску виготовили власними руками вареники, які стали у нагоді під час сюжетно-рольової гри “Моя сім’я”. До освітнього процесу долучилися й батьки, виготовивши спільні малюнки на тему “Мій дім, моя родина- моя рідна Україна”. Отримані знання вихованці закріпили під час виготовлення колажу “Ми діти твої, Україно!”