19 Жовтня, 2017 - Admin

Театралізоване дійство « Щоб не трапилось біди, обережні будьте ви!»

Виховувати правову свідомість і прививати розуміння власної безпеки потрібно ще змалечку. Невід’ємною частиною профілактичної роботи з вихованцями  навчального закладу  – є проведення комплексу різноманітних заходів у рамках «Тижня Безпеки» дитини. Протягом тижня діти підготували малюнки для виставки, брали участь у тематичних заняттях, були задіяні у різних видах ігрової діяльності, присвяченій даній темі. А найяскравішим заходом стало  театралізоване дійство « Щоб не трапилось біди,обережні будьте ви!».

19.10.2017 року учні 4-го класу підготували для дітей дошкільного підрозділу цікаву подорож в країну Світлофора Моргайка. Там малеча зустрілися з Світлофором Моргайком та казковим героєм Буратіно, якого терпляче навчали правилам дорожнього руху та пояснювали, як треба поводити себе на дорозі, щоб не потрапити в біду.

Завдяки Тижню безпеки діти ще раз переконались, що правила дорожнього руху – це зовсім не жарти і дотримуватись їх необхідно всім – і дорослим, і малим.