18 Грудня, 2016 - Admin

Театральні вихідні

Напередодні дня святого Миколая, учні 7-го класу, разом з класним керівником Водолажченко Т.В. та вихователем Семенюрою Л.П., відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка, де переглянули мюзикл «Бременські музики». Під час вистави учні почули улюблені мелодії Г. Гладкова у купі з дотепними віршами В. Ліванова та Ю. Ентіна з однойменного популярного мультфільму. Діти підспівували із зали популярним пісням у супроводі симфонічного оркестру театру, і знову пережили пригоди відчайдушних друзів Пса, Віслюка, Півня та Кота, що перемогли підступного  сищика і допомогли поєднатися в пару сміливому красеню Трубадуру та чарівній Принцесі.

Театр своєю величчю та передсвятковим новорічним оздобленням справив чудове враження на дітей та педагогів. Після перегляду вистави всі з гарним настроєм повернулися додому.