17 Травня, 2016 - Admin

«Твоя безпека — це твоя уважність»

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя. За статистикою, половина пригод на дорозі відбувається за участю пішоходів, і це страшний показник. Головна причина всіх бід на дорозі – це необережність.

Саме тому в рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху, з метою обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі, задля збереження життя та здоров’я школярів 17.05.2016 року в 11 класі було проведено засідання круглого столу «Твоя безпека – це твоя уважність», на якому учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

IMG_20160512_180305