20 Вересня, 2018 - Admin

Стоп: булінг

В ігровій формі восьмикласники пояснюють, що таке булінг, розпізнають булінг і дружні піддражнювання, розробляють стратегії подолання булінгу, демонструють емпатію до жертв насилля, уміння зупинити булінг та обговорюють питання  звернення  по допомогу, називають джерела допомоги жертвам булінгу.

Під час вправи «Яблуко», та виконання  вправ під час слухання «Казки про скріпку», діти приходять до висновку, що ображати своїх товаришів та однокласників не можна, що це завдає їм не тільки тілесного, але й психологічного болю. Гра «Смайлик» підвела дітей до розрізнення, що таке булінг і піддражнювання. Вправа «Рука допомоги» була спрямована на розробку  стратегії боротьби з булінгом.

Завершальною вправою була вправа «Серця доброти». Діти на зворотньому боці серця написали  те, що може допомогти іншій людині, що може зігріти їхню душу.