“СПРИЯННЯ ОСВІТІ” LEGO

13.10.2017

13 жовтня дівчатка 3-го класу ще зранку привітали своїх однокласників з Днем захисника України. Вони побажали майбутнім захисникам мужності, сміливості, витривалості та міцного здоров’я. А після уроків дівчатка запросили хлопчиків в дивний та незвичайний світ ігор «Lego Ніндзя Го».

Ігри Lego Ніндзя Го – унікальний світ справжніх і відважних воїнів, які поважають старших і шанують традиції предків, які захищають світ від темних сил. Вони не бояться небезпеки і завжди готові без вагань віддати своє життя заради друзів і рідного дому. Тому нашій державі теж необхідні такі сильні, сміливі і непереможні захисники. Ось хлопчикам і було запропоновано перевтілитись у незвичайні ігрові образи і поринути у світ цікавих та захопливих пригод та довести  готовність захищати свою країну. У цікавому конкурсі «Винахідливий Ніндзя Го», де діти з допомогою  Lego-конструктора «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК» склали майбутнього захисника України, наділивши його незвичайними здібностями.

1 команда Нінзя Го «Мужні» – капітан команди Пільгуй Костянтин, склали «Воїна Кружитсу –  рятівника людей»

2 команда Нінзя Го «Сміливі» – капітан команди Оседця Іван, склали «Самурая Ікс – винищувача злих ніндроїдів»

А дівчатка теж склали свою креативну емблему «Кругообіг стихій». Де кожен колір має своє неповторне значення:

• синій колір – грім, гроза;
  • жовтий колір-радість, єдність;
  • зелений – нінзя Лой, який володіє всіма стихіями;
  • червоний – спалює всі нечисті сили;
  • блакитний – знак спокою, мирного неба;
  • оранжевий – знак маленького вогню, який зближує до дружби  всіх Нінзя Го.

Жовтень

Фрагмент уроку літературного читання. Гра «Побудуй, що можеш!». Третьокласники будують вигаданих персонажів, відгадують їх, наділяють надприродними силами та складають про них незвичайні історії.

Вересень

Наш заклад є учасником міжнародного благодійного проекту «Сприяння освіті» від LEGO Foundation. Робота по LEGO-конструюванню розпочалася у вересні 2017 року. Початкові класи працюють за програмою «ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК». Це практичний інструмент для навчання, це технологія навчання. Виконуючи веселі завдання і граючись набором з шести різнокольорових цеглинок LEGO DUPLO, діти тренують пам’ять, розвивають моторику і мислять творчо. Крім того, використання цієї технології дає можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до вмінь та інтересів дітей.

Учні 3-го класу з початку вересня проводять знайомство з «Шістьма цеглинками».

Наш заклад є учасником міжнародного благодійного проекту “Сприяння освіті” від LEGO Foundation.

Робота по LEGO-конструюванню впроваджується в навчально-виховний процес дошкільного підрозділу та школи І ступеня з вересня 2017 року.

Наказ 212 Про затвердження заходів ЛЕГО

Програма “Шість цеглинок”

Програма “Безмежний світ гри з LEGO”

Лист МОНУ про проект “Сприяння освіті”