“СПРИЯННЯ ОСВІТІ” LEGO

Вже кілька років поспіль наш заклад працює у Міжнародному проєкті «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation (Королівство Данія).  Метою проєкту є сприяння розвитку якості освіти через всебічний розвиток дитини, зокрема компетентностей, необхідних для навчання упродовж життя та становлення педагога-фасилітатора, який прагне відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав’язування свого бачення дитині. В основу взаємодії дорослого і дитини покладено підхід «навчання через гру».   

Вихователі та вчителі  майстерно поєднують навчання LEGO конструювання із всебічним розвитком дітей, а саме, стимулюванням бажання дитини досліджувати навколишній світ.

В березні-квітні 2020 року заклад взяв участь в дитячій архітектурній  виставці-конкурсі «Успіх» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest 2020.   Тема нашого  проєкту:  «Де мир – там успіх!». Лейтмотивом є думка: «Будь-який успіх, у будь-якій сфері, неможливий без миру в країні, миру між людьми,  миру в душі».

Робота над  реалізацією архітектурного проєкту була ускладнена карантином. Всі частини майбутнього мирного міста виготовлялися дистанційно:  у родинах вихованців нашого закладу.  Кожен відповідав за якісне виконання своєї частини роботи. Творча група педагогів і батьків з’єднала розрізнені сегменти в довершену композицію. Проєкт отримав визнання поважного жюрі і нагороджений дипломом Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення «Play Fest 2020» як переможець в номінації «Успіх, що змінює світ».

Наказ від 14.09.2020 № 165 Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реалізації проекту «Сприяння освіті»    

Програма “Шість цеглинок”

Програма “Безмежний світ гри з LEGO”

Лист МОНУ про проект “Сприяння освіті”