5 Жовтня, 2017 - Admin

Солодка екскурсія

Ні для кого не секрет, що діти люблять солодке, бо воно дуже швидко підвищує настрій та смачне. Тому третьокласники 5 жовтня, разом з класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Кассич Л.А., відправилися до м.Харкова на кондитерську фабрику “Престиж“, для того, щоб підвищити собі настрій та дізнатися, як відбувається процес приготування дитячого «гармону щастя».

Під час екскурсії діти з цікавістю, подивом та захопленням слідкували за процесом виготовлення солодощів – роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. Учні не тільки відвідали майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерок з горішками та чарівного метелика з молочного шоколаду;  але й пройшлися цехом з виготовлення зефіру, побачивши при цьому весь процес від початку й до моменту зняття готової продукції з конвейєру й запаковки її у коробки для відправлення до магазинів міста. А головне – смакували продукцію щойно з конвейєра. Вся екскурсія супроводжувалася дегустацією  багатьох шоколадних витворів кондитерського мистецтва. Але найсмачнішими виявилися  солодощі зроблені власноруч! Наприкінці екскурсії школярі отримали солодкі подарунки від кондитерської фабрики на пам’ять про незабутню подорож до країни солодощів.

Екскурсія була дуже цікава і повчальна, незабутня та смачна!