23 Жовтня, 2017 - Admin

“Слобожанський ярмарок”

З давніх-давен в Україні час збирання урожаю завершується яскравими, багатими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали свій крам. Закликаючи покупців, кожен господар прагнув і товар продати, і себе показати. Кожен купував те, що не міг зробити сам.

Люди з’їжджалися на ярмарок як на свято, своєрідну виставку і видовище, де парубки грали в ігри, мірялися силою, змагалися в спритності, а дівчата придивлялися до них та себе показували.

21 вересня у дошкільній групі №2 відбувся колективний творчий захід “Слобожанський ярмарок”. Вихователь Белебеха А.М., працюючи над темою «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку у процесі ознайомлення з багатством національної спадщини», продовжила ознайомлювати дітей зі звичаями, що супроводжують збирання врожаю, виховуючи повагу до сільськогосподарської праці, зацікавленість звичаями.

Дошкільнята дізналися про особливості проведення ярмарок, вчилися добирати слова-узагальнення під час дидактичної гри “Назви одним словом”, взяли участь в творчій грі “На ярмарку”, виконуючи роль обраного персонажа, а на завершення дійства до малят завітала пані Осінь, яка перевірила знання дітей за змістом ілюстрацій “Збір урожаю”, “Ярмарок” та пригостила смачними яблуками.