19 Лютого, 2016 - Admin

«Світ професій»

Перший крок до професії – це як перший крок у житті, дуже важливий і значущий. І чим раніше кожен з нас його зробить, тим більше буде часу, аби реалізувати свою мрію. Саме тому дуже важливо ще в ранньому віці створити максимально різноманітну палітру вражень про світ професій, активізувати пізнавальну діяльність шляхом розвитку професійних інтересів та творчого відношення до праці, щоб потім, на основі цього матеріалу, дитина могла більш впевнено орієнтуватись під час вибору заняття на все життя.

Незважаючи на те, що першокласникам до свідомого вибору професії ще досить далеко, основа для подальшого розвитку професійної самосвідомості закладається саме в цьому віці. Так 19 лютого для учнів було проведено рольову гру «Світ професій». Під час гри діти ознайомилися з різноманітністю професій та відчули себе майбутніми лікарями, військовими, шоферами, вченими, програмістами, поліціянтами.

Тож діти, у неформальній атмосфері гри, не лише засвоїли корисну інформацію про професії, а й отримали масу позитивних емоцій.

DSC04003 DSC03981 DSC03986 DSC03975 DSC03980