17 Січня, 2020 - Admin

Світ захоплень

У світі навколо нас багато цікавого і захопливого. Кожен може знайти собі щось до душі. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що потрібно, а тому, що їй це подобається.

17-й тиждень (з 13.01 по 17.01.2020) у першокласників пройшов під девізом “Світ захоплень”. Одним із улюблених дитячих захоплень є гра з м’ячем. Учні знайомились із різновидами м’ячів та  складали теги слів на тему «Світ захоплень»”.

Також першокласники з цікавістю досліджували проблемні питання: «Які справи дарують мені радість? Чи завжди захоплення нам на користь? Як знайти для себе нове захоплення?» Вивчали нові слова, переглядали цікаві відеоматеріали про захоплення дітей в різні часи.

Під час уроку читання захопливо викладали вивчену букву «г» із кольорових олівців, на математиці працювали над цікавим шифруванням, на уроці образотворчого мистецтва розфарбовували захопливі розвивальні завдання.

Цілий тиждень чарівний світ людських захоплень був відкритий для першокласників. Учні вчились визначати власні зацікавлення, уподобання, натхненно розповідали про свої захоплення. А допомагав їм у цьому незмінний помічник Lego-конструктор «6 цеглинок» та «Lego system».

17-й тиждень -“Світ захоплень” пройшов швидко та плідно!