18 Грудня, 2017 - Admin

Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця.  I починаються веселі зимові свята та розваги,  наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Свято Миколая –  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Традиційно  всі учні з особливим трепетом щороку готуються до цього свята. Вони  беруть участь в складанні сценарію. Кожен мріє зіграти ту чи іншу   роль.

І ось довгоочікуване 18 грудня — день, коли діти мали змогу не лише отримати смачні та корисні подарунки від Миколая та шефів з Харківського національного університету радіоелектроніки, але й порадувати своїх батьків та гостей свята театралізованими виступами. Адже цьогоріч більша половина учнівського контингенту були учасниками естрадної театралізованої вистави «Миколай іде-Різдво веде». Хтось вдало зіграв роль чортів, хтось – ангелів, інші мали змогу продемонструвати свій талант у сюжетних хореографічних постановках та вокальних композиціях. Тож вдало підібрані ролі, яскраві костюми, декорації, музичне оформлення створило атмосферу гарного святкового настрою.