19 Січня, 2018 - Admin

Різдвяний вертеп

За вікном зима, січень місяць. Він цікавий для дітей не тільки катанням на ковзанах, лижах, санчатах та зимовими канікулами , а й тим, що прийшли Різдвяні свята – Різдво Христове, свято  Меланки, Василя та Святе Водохреще. В ці дні по всій Україні лунають колядки та щедрівки, віншування , в яких звучать побажання бути щасливими. Колядники бажають достатку сім’ям, благополуччя родинам та мирного неба всім жителям України.

Семикласники завітали в гості до учнів своєї школи із Різдвяним вертепом. 19 січня, в останній день свят, привітали весь педагогічний колектив та всіх працюючих в школі з чудовими святами і надали можливість переглянути вертеп –театралізоване дійство, в основу якого покладена біблійна історія народження Ісуса Христа.

На закінчення свята всі присутні заспівали колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю».