23 Листопада, 2016 - Admin

Розумники й розумниці знають правила на вулиці!

З кожним роком все жвавіше стає на вулицях міста: рухаються автомобілі, мотоцикли, автобуси.  Одні машини везуть продукти, одяг до магазинів, інші – розвозять хліб, будівельні матеріали.

Та для того, щоб автомобілі швидше постачали вантаж до місця призначення, необхідно створювати такі умови,  щоб вони могли без будь-яких перешкод рухатися містом.

Щоб зберегти своє здоров’я та життя, ми, пішоходи, повинні чітко дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.

23 листопада учні 5-6 класів попробували свої сили у конкурсі  «Розумники й розумниці знають правила на вулиці ». Розпочався конкурс переглядом презентації «Правила вуличного руху», де діти не тільки переглядали матеріал, але й відповідали на запитання вікторини. В процесі конкурсу діти складали сенкан на задані слова, тим самим відгадували назву команди. Команда «Світлофор» та команда «Пішохід» змагалися у бліц-турнірі питань і відповідей, розгадували ребуси. Діти пограли в ігри «Знайди зайвий знак», «Знайди відповідність до картинок», «Домалюй знаки». Також показали свої знання із надання першої допомоги при травмуванні на дорозі.

Переможців не визначали, бо всі учасники були активними, уважними і показали гарні знання із правил дорожнього руху.

tabjofqw2qu dylq3dt0yyk d44d62a5oky akl1kn7xqji afebd1s7iaw nnivzjcczr8 sbrihqzvg2u ljervyqccns 8c4gterb-rq