25 Листопада, 2016 - Admin

“Розумники й розумниці вивчають мову вулиці”

25 листопада  в рамках тижня безпеки дорожнього руху центр роботи з молодшими школярами організував та провів квест-гру “Розумники й розумниці вивчають мову вулиці” серед учнів 2-4-х класів.

Головне завдання гри – навчити учнів бути обачними на дорогах, звертати увагу на дорожні знаки, виховувати дисциплінованість на вулицях наших міст та сіл задля збереження здоров’я  та життя. Задля цього із числа учнів початкових класів було сформовано три команди: “Пішоходи”,  “Юні інспектори руху” та “Світлофор”, кожна з яких намагалася не тільки першою прийти до фінішу, але й “визволити з полону”  Потіхи-неуміхи дорожні знаки.  Тому  дітям  доводилося діяти злагоджено, спільно виконувати різноманітні творчі, спортивні, вокальні  завдання на станціях.

32kytcryl7m 776zavwd8ns pi-g0ygpore rl4uh8niruc