24 Лютого, 2017 - Admin

«Розмаїття професій»

Питання вибору професії актуальне не лише для учнів старших класів. Адже дітей ще змалечку запитують: «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?» Дійсно, а яку ж спеціальність вибрати, з якою професією пов’язати своє життя? А тому виховна година «Розмаїття професій», проведена в рамках тижня профорієнтації, став прекрасною можливістю для  учнів 5-го класу оцінити свої можливості та бажання.

П’ятикласники  показали хорошу обізнаність зі світом професій, мали змогу побувати в ролі вчителя, лікаря, художника, фотографа, швачки, кухаря, офіціанта, листоноші, футболіста, тренера дзюдо.

Учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло. Вдало обрана професія – ключ до успіху.