16 Березня, 2017 - Admin

Родинно-сімейне виховання

«Де  згода в  сімействі, де мир  і  тишина, щасливі  там  люди» –  такими  словами  розпочалося  засідання  круглого столу  у  8-му  класі.  Вихованці,  не  дивлячись  на  свій  недорослий  вік ,  цілком  по-дорослому  висловлювали  свої  думки  з  приводу  того,  яку  родину  можна  назвати   справжньою. Діти  принесли  із  собою  альбоми  із  сімейними  світлинами. Усі  разом  розглядали   ці  сімейні  фотоархіви,  а  власники  альбомів  були  «екскурсоводами»,  які  «заочно  знайомили»  присутніх  із  своїми  родичами, розповідали  про  вдачу  кожного із  членів  родини,  про  сімейні  традиції,  звичаї, свята, про  атмосферу,  що  панує  в  родині.

Підводячи  підсумок  засідання, учні  одноголосно  дійшли  до  висновку, що  справжня родина  – це  та  родина, де  панують  постійно  злагода,  повага,   турбота, любов, де діти  і  дорослі  встають  вранці  із  посмішкою  на  вустах,  із  спокійною  душею, а  ввечері  із  спокоєм  у  серці  лягають  відпочивати.