15 Березня, 2018 - Admin

Родинне свято у 8 класі

Найважливіше, що є в житті кожної людини – це її родина. Адже родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають нам у складних ситуаціях, які дарують нам тепло і яких ми дуже любимо. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, це наш маленький світ, в якому все дороге, звичне і зрозуміле. Для нас також  родиною є і наша школа, і наш клас, бо впродовж багатьох років навчання ми  живемо шкільним життям, як у родині.

15 березня у 8 класі відбулося родинне свято «Моя родина, я, клас, шкільна сім ҆я».  Усі учасники з великим захопленням демонстрували свої здібності: хлопці співали,  дівчата змагалися за звання –  «Найспритніша Королева», також  учні показали майстер-клас у сповиванні «малюків». Усі діти були активними та веселими. А яке ж свято проходить  без смачних страв?  Батьками учнів  нашого класу був організований солодкий стіл. Родинне свято вдалося!!!