3 Березня, 2017 - Admin

Родинне свято «З родини йде життя людини»

Кожен рід – це високе дерево, на якому гілочки, які швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім’ї. Як гілка міцно зростається з стовбуром, що її не відламати, так і родина, ніколи не ослабне поки буде споживати соки землі-матінки, через мову, звичаї, обряди, свята, пісні, казки, прислів’я, ігри, родинні реліквії, взаємодопомогу, взаємоповагу, любов.

3 березня 2017 року в першому класі вихователем Клочко В.М.  було проведено родинне свято «З родини йде життя людини». На свято зібралися учні 1 класу – ніжні, серцю милі діти – родинного дерева квіти; розкішні життєдайні гілочки: бабусі, дідусі, їхні сини та дочки. В ході свята діти розповідали вірші, танцювали, співали та грали зі своїми батьками і рідними в різні ігри, приймали активну участь у конкурсах. Також діти подарували своїм рідним подарунки – родинні дерева, які виготовили  разом зі своїм вихователем. В кінці свята в колі дружної шкільної родини посмакували смачним короваєм.

Це свято принесло багато задоволення та позитивних емоцій, як для дітей так і для всіх присутніх.