18 Березня, 2016 - Admin

«Родина, родина від батька й до сина…»

Де згода в сімействі, де мир

і тишина, щасливі там люди,

блаженна сторона.

І.П.Котляревський

Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до всього живого. Батьки – головні природні вихователі дитини. Рідна домівка – не тільки місце притулку, дах над головою, а й родинне вогнище, місце захисту від життєвих негараздів. Але найголовніше в сім’ї – це виховний клімат, взаємовідносини між батьками та дітьми.

Учні 2-го класу представили міні-проекти «Цінності моєї родини», розповіли про свої захоплення та традиції в родині.

Учні 4-го класу на виховній годині «Родина, родина від батька й до сина…» мали змогу поділитися із своїми однокласниками сімейними традиціями, які передалися від старших поколінь, якими вони пишаються. Так, наприклад, захоплення вишивкою Бондаренко К. передалося від бабусі Валентини Миколаївни та прабабусі Ніни Іванівни. Діти із захопленням передивлялися фото, відгадували зображення своїх товаришів.

DSCN3108 ц│нност│ с│мейн│ 002 DSCN3099 цінності сімейні 005 (1) DSCN3113