7 Серпня, 2016 - Admin

Рекомендації щодо проведення Першого уроку в новому навчальному році

Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки України пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці Незалежності України. Про це йдеться в листі МОН України від 20.07.2016 № 1/9-385.

Урок для учнів 1-4-х класів пропонується провести на тему “Це – наше і це – твоє” з використанням мультфільмів, в основу яких лягли малюнки учнів 2-4-х класів, де вони розповідають, чим вони можуть пишатися у своєму рідному краї, своїй країні. Для учнів 5-11-х класів урок 1-го вересня пропонується присвятити темі “Від проголошення Незалежності до нової України”.

Водночас Міністерство освіти і науки України наголошує, що вчитель може провести Перший урок за власним сценарієм.

1 вересня загальноосвітні навчальні заклади можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі “Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!”. Інтелектуальні змагання проводяться серед команд учнів 5-11-х класів загальноосвiтнiх навчальних закладів у три тури: І тур – шкільний; ІІ тур — районний (міський); ІІІ тур — онлайн-голосування, де визначиться переможець на всеукраїнському рівні. Цей конкурс відбудеться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”.

Оголошення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *