25 Жовтня, 2018 - Admin

«Пітер Пен: У пошуках магічної книги»

Проводити цікаво та змістовно  канікули стало традицією для учнів 7-го класу. 27 жовтня  семикласники переглянули прем’єру мультфільму «Пітер Пен: У пошуках магічної книги». Пітер Пен — хлопчик, який не хоче дорослішати.  Його лютий ворог — капітан Гак, якого звуть так з тих пір, як крокодил проковтнув його руку, замість якої довелося приладнати залізний гак. Магічна книга потрапила в руки підступного Капітана Крюка, який використовує магічну силу аби звільнити злих монстрів і знищити Пітера Пена та його друзів.

Діти із захопленням спостерігали за пригодами головного героя, співпереживали чи зможе Пітер Пен виконати легендарне пророцтво магічної книги та врятувати разом зі своїми друзями Небувалію і Лондон?