24 Листопада, 2016 - Admin

Пізнавальна хвилина «На наших вулицях»

Народна мудрість говорить:

«Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

24 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 2-го класу пройшла пізнавальна хвилина «На наших вулицях». Де діти в ігровій формі вивчали дорожні знаки, які зустрічаються на вулицях нашого селища. Учні розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри та складали дорожні пазли.

Другокласники отримали нові знання з правил дорожнього руху, які знадобляться їм у майбутньому.

20161121_135354 20161121_140130 20161121_134955