11 Жовтня, 2019 - Admin

Підводна подорож

14 жовтня, вся Україна відзначає День захисників України.Саме цього дня в Україні також відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також річниця створення УПА. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Напередодні свята учні 3-го класу вирішили  відправитися в захоплюючу підводну подорож та водночас привітати хлопчиків із наступаючим святом. У подорожі чекали небачені істоти із завданнями. Діти крок за кроком та впевнено виконували завдання, які траплялися на шляху: за допомогою LEGO цеглинок сформували екіпажі та створили небачену морську істоту, розшифрували повідомлення, обійшли підводні рифи, нагодували морське чудовисько та вполювали безліч рибин. Подорож завершилася щасливим поверненням: привітанням хлопчиків класу зі святом та солодким столом.