23 Листопада, 2018 - Admin

Про візит виконавчої служби

23 листопада до нашого закладу завітала  заступник начальника Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Харківській області Великородна Ірина Василівна з метою проведення просвітницько заходу для учнів 9-11-х класів щодо профілактики  булінгу. Тема заходу досить актуальна на сьогодні у дитячому середовищі, тому дуже цінним є те, що не лише школа бореться з цим негативним явищем, а  й інші державні служби.

У ході зустрічі діти у різних формах доторкнулися до теми булінгу: обговорили види булінгу, дізналися дані статистики щодо фактів його прояву, переглянули тематичний соціальний ролик, попрацювали у групах щодо розробки заходів для протидії булінгу на рівні держави, закладу, особистості самого школяра. Окрім цього, Ірина Василівна надала корисну інформацію щодо важливих змін у законодавстві, які стосуються прав дітей (особливостей виїзду дитини за кордон та  стягнення аліментів з батьків). А найприємнішим для майбутніх випускників стало запрошення на роботу до виконавчої служби, але, звісно, після отримання диплому юриста.