16 Травня, 2017 - Admin

“Професія твоєї мрії”

16.05.2017 року учні нашого закладу разом з соціальним педагогом Осауленко О.Є. на запрошення Нововодолазького районного центру зайнятості відвідали профорієнтаційний захід “Професія твоєї мрії”, який проходив у Нововодолазькому районному будинку культури. Гостей і учасників заходу привітав голова Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Королюк.

В рамках заходу учні мали змогу ознайомитись із вищими та професійно-технічними навчальними закладами нашого району та міста Харкова, отримати інформаційні матеріали щодо обраного закладу. Крім цього, учні пройшли комп’ютерне тестування за методикою Д.Голланда і на основі його результатів отримали рекомендації щодо вибору професії. Спеціалісти центру зайнятості охоче надавали учням та педагогам консультаційну допомогу.