19 Травня, 2016 - Admin

«Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай»

Під колеса автомобілів на наших дорогах потрапляють дорослі люди та діти. Постраждалі часто нехтують важливими правилами. Порушення правил дорожнього руху пішоходами, пасажирами, водіями, спричиняє дорожньо-транспортні пригоди. У випадку таких ситуацій потрібно не розгубитися, заспокоїтися, оцінити ситуацію, покликати старших на допомогу і діяти згідно обставин.

19 травня  у  9-му класі пройшла бесіда на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя   та здоров’я зберігай». Учні приймали участь в вікторинах на знання правил дорожнього руху «Я пішохід», сигналів світлофора, правил поведінки в громадському транспорті та на дорогах. Дев’ятикласники готували повідомлення про небезпечні ситуації на дорогах.