10 Жовтня, 2019 - Admin

Посвята в козачата

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиціта День захисника України. Напередодні цього дня, 10 жовтня 2019 року, першокласників посвячували в козачата.Вступаючи до лав козацтва школярі урочисто присягнули, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично і морально, щоб чесно і віддано служити українському народу. Під оплески присутніх новоприйнятим козачатам було вручено пам’ятні грамоти.

Після урочистої частини маленькі козачата взяли активну участь у змаганнях, щоб довести всім, що вони можуть називатися справжніми козаками. Діти проявили неабиякі спортивні, інтелектуальні та акторські здібності та пройшли всі випробування.

Це, справді, велике свято для першачків, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.