20 Травня, 2019 - Admin

Подорож до серця України

З 18  по 20 травня  учні нашої коли здійснили чудову екскурсію до величного міста Канева, яке тісно пов’язане із відомим українським поетом  Т.Г.Шевченком та  до столиці нашої країни – міста Києва. Дітям була запропонована  прекрасна екскурсійна програма, яка була розрахована на 2 дні.

У м. Каневі подорожуючі відвідали  могилу Т.Шевченка – Чернечу гору, звідки справді видно «і Дніпро, і кручі», поклали квіти до підніжжя пам’ятника великому Кобзарю, побували у  музеї  Т.Г.Шевченка, де довідалися і почули багато цікавого із життя  українського  художника і поета, побачили багато нових  цікавих історичних документів та  предметів,що тісно пов’язані з великим ім’ям. Побували також  біля пам’ятника  захисників м. Канева у роки Другої світової  війни.

Перебуваючи у столиці України ми не могли не відвідати  Києво-Печерську лавру, пройтися вузькими тунелями печер. Велике враження на дітей справив музей Другої світової війни.

Незабутнє враження залишися у екскурсантів від прогулянок у Голосіївському парку та на Хрещатику, Майдані Незалежності.

Щасливі, задоволені діти повернулися додому.