2 Лютого, 2018 - Admin

Подорож до зимового лісу країни “LEGO”

2 лютого у групі №1 дошкільного підрозділу музичним керівником      Жуковою І.К. було проведене відкрите музичне заняття на тему: “Подорож до зимового лісу країни “LEGO”” Мета заняття: розвиток музичних здібностей дітей у різних видах діяльності, шляхом використання  LEGO-технологій.   Діти відправились у подорож до зимового лісу, який знаходився в країні  “LEGO”. Але, щоб потрапити до цієї країни Лісовичок вислав завдання і на допомогу, для їх виконання, набори цеглинок.

Під час подорожі до казкової країни діти визначали настрій музичного твору,   простукували ритмічні малюнки пісень сніжинок, виконували пісню про зиму.

Потрапивши до країни  “LEGO”,  кожна дитина з цеглинок змайструвала   музичний інструмент і усі разом пограли в гру “Оркестр”.  Лісовичок на згадку про казкову країну “LEGO”  подарував кожному набір цеглинок.