12 Лютого, 2016 - Admin

Подарунок в долоньці

За вікном лютий. Разом із  останнім місяцем зими приходить свято Валентина, яке дуже полюбляє молоде покоління. Цей день приносить дітям доброту, повагу один до одного, взаємодопомогу та відчуття плеча товариша чи друга. До 5-класників завітали кіт Леопольд з мишами-розбишаками та Валентинка на свято дружби , яке мало назву «Подарунок в долоньці» .

Валентинка розповіла про святкування Дня Валентина в інших країнах, а миші під кінець свята подружилися із котом та всіма дітьми. Діти зрозуміли, що крім дружби  та вірного товариша немає нічого важливішого в світі. Подякували батькам за їхню любов та тепло їхніх сердець

5-класники привітали один одного зі святом, подарували смачні валентинки та повітряні кульки.

DSC09828 DSC09835 DSC09840 DSC09830 DSC09843 DSC09844