17 Жовтня, 2017 - Admin

Першокласники в екопарку

17 жовтня 2017 року учні 1-го класу разом з класним керівником Лютко О.М. та вихователем Щербак І.Б. відвідали  Фельдман Екопарк. На алеях парку першокласники побачили безліч прекрасних хризантем різноманітних кольорів і форм.

За давньою китайською легендою білий дракон намагався посягнути на саме сонце. Він зубами і кігтями рвав його, а іскри падали на землю і перетворювалися в жовті квіти, які потім і назвали хризантемами.

Діти  подивилися на яскраві клумби і сфотографувалися біля квіткових скульптур. Дуже здивували створені з квітів великі фігури тварин: квіткові копії сімейства оленів, кролика, ведмедя, кабана…

Першокласникам дуже сподобався виступ поні, який вклонявся їм та виконував різні вправи. Із задоволенням позували на фотокамеру бурі ведмеді, верблюди, леви, тигри та ін. А також діти були в захваті від того, що могли своїми руками погодувати деяких тварин: свинок, гусей, кізочок, верблюда.

Учні отримали від екскурсії море позитивних емоцій та  океан задоволення.