7 Грудня, 2017 - Admin

“Пан Коцький”

“Казка вчить, як на світі жить”– говорить народна мудрість. І у цьому стверджувальному вислові вкотре переконуються діти дошкільного підрозділу, поринувши у світ казки.

З раннього дитинства до глибокої старості людина захоплюється казкою та у найпотаємніших куточках своєї душі щиро вірить у фантастичні дива, які через товщу віків несуть у світ добро й милосердя.

7 грудня дошкільний підрозділ відзначив День української народної казки. Вихователь різновікової групи (5-6 (7)-го років життя) Белебеха А.М. разом з вихованцями підготували виставу за мотивами української народної казки “Пан Коцький”. Під час попередньої роботи (читання і обговорення) діти визначили чому вчить казка, чим відрізняються персонажі і хто імпонує малятам. Юні артисти залюбки перевтілилися у героїв-звірят та відтворили дотепну історію Пана Коцького для дітей різновікової групи (діти 4-5-го років життя).