13 Вересня, 2019 - Admin

Пам’ять про війну як застереження від її повторення

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

У переддень визволення Нової Водолаги учні 4-го класу разом з класним керівником Панченко Л.Є. та вихователем Клочко В.М. провели пішохідну екскурсію до Братської могили, могили командира Нововодолазького партизанського загону в роки Другої світової війни С.О. Либи та могили  невідомого солдата.

Діти уважно слухали розповіді педагогів про подвиги солдатів під час Другої світової війни, вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.