22 Жовтня, 2018 - Admin

Пам’ятки Харкова

Жовтень – місяць перших шкільних канікул в новому навчальному році. Діти у цей час відпочивають, займаються спортом, подорожують. Ось і учні 4-го класу разом з класним керівником Атанасовою Т.Г. та вихователем Кассич Л.А. вирішили подорожувати. Тому 22 жовтня здійснили невеличку пізнавальну екскурсію по       м. Харкову. Бо Харків – одне з найбільших і найкрасивіших міст України. На сьогодні є обласним центром. Заснований в 1654 році, він має довгу та цікаву історію.

Свою подорож учні розпочали з Майдану Свободи — центрального майдану міста Харкова. Дітей він вразив своїми розмірами, будучи шостим в Європі за величиною і дванадцятим у світі. На майдані учні відвідали виставку військової техніки, де було представлено більше 10 одиниць зброї — це і сучасна броньована та автомобільна техніка спеціального призначення. Вся техніка, представлена Нацгвардією, була задіяна в зоні проведення АТО та операції Об’єднаних сил.

Відпочиваючи у міському саду ім. Т.Г.Шевченка, який розташований в самому центрі Харкова (знаходиться поруч зі станцією метро «Університет») учні відвідали один з найвідоміших пам’ятників великому Кобзареві Тарасу Шевченку.

Завершилася подорож четвертокласників Алеєю почесних гостей. Ця алея стала знаковим місцем не тільки для всіх харків’ян, але і для гостей міста Харкова. Величезна кількість людей приходить сюди, щоб помірятися долонями з метрами радянської та зарубіжної кіноіндустрії. Говорять, що коли людина прикладає руку до відбитку долоні іншої людини, встановлюється якийсь незримий контакт. Тому четвертокласники теж «встановлювали незримий контакт» торкаючись своїми маленькими долоньками до відбитків відомих людей.

Подорож видалася дуже цікавою і залишила у школярів безліч позитивних емоцій та вражень, а головне – чимало корисних знань.